Teknoloji

Arkane’in merakla beklenen imali Redfall için çıkış tarihi paylaşıldı

600x338merakla beklenen redfall un cikis tarihi aciklandi

merakla beklenen redfall un cikis tarihi aciklandi159812 0 Dishonored, Prey ve Deathloop yapımları ile mükemmel projelere imza atan Arkane Studios, çok yakında yeni oyununu Xbox ve PC oyuncuları ile buluşturacak. Aslında 2022 yazında çıkması planlanan oyunun yeni çıkış tarihi resmen açıklandı.

Redfall 2 Mayıs’ta Xbox Series ve PC için çıkış yapacak

Arkane Studios’un yeni oyunu olan Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve PC platformları için çıkış yapacak. Oyun, öbür Xbox Studios oyunları üzere ilk günden Game Pass’e eklenecek. Açık dünya teması ve çevrimiçi seçenekleri ile farklı bir Arkane projesi olacak olan Redfall, Dishonored ve Prey oyunlarından alıştığımız aksiyon ve zımnilik seçeneklerine de yer verecek. Xbox, oyunun çıkış tarihi ile bir arada oynanış ayrıntıları içeren yeni bir görüntü da yayınladı.

Co-op seçeneği ile Left 4 Dead ve Back 4 Blood’a misal de bir oynanış sunması beklenen Redfall, kendi karakteri ve oynanış tarzını seçmenize de müsaade verecek. Bakalım vampir dolu enteresan bir kainatta geçecek olan Redfall, öbür Arkane üretimleri üzere başarılı olabilecek mi.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu