Magazin

APPLE MARTIN MODA HAFTASINDA ÖN SIRADA

Apple Martin resmi olarak bir Chanel kızı! Gwyneth Paltrow ve Chris Martin’in 18 yaşındaki kızları Apple Martin, geçtiğimiz gün Paris’teki Chanel İlkbahar-Yaz 2023 Couture defilesi ile moda haftasına giriş yaptı. Defileye ön sıradan katılan Martin, Chanel’in ikonik tüvit kreasyonlarından siyah-beyaz bir tasarım tercih etti. Tarzını siyah kapitone bir çanta ve platformlu loafer’lar ile tamamlayan Martin, 60’lara gönderme yapan tarzı ile aktifliğin en dikkat cazip isimlerinden biri oldu.

abf55b58 32c9 4828 b142 c107cb060c10 ff303439 413a 4f7c bfdf 2b02c383065aApple Martin Chanel İlkbahar-Yaz 2023 Couture Defilesinde (Getty Images)

Henüz dört yaşındayken Karl Lagerfeld ile tanışan Apple Martin’in bir gün Chanel kızı olacağı aşikardı! Beklenen an yıllar sonra İlkbahar-Yaz 2023 Couture defilesi ile gerçekleşmiş oldu. Martin, Chanel defilesi iştirakinin akabinde annesine benzetilirken, en çok konuşulanlardan biri ise Martin’in 1990’lı yıllardaki ‘Shakespeare in Love’ sinemasındaki Gwyneth Paltrow görünümü oldu.

View this post on Instagram

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Kızını tekraren toplumsal medyadan öven Paltrow, geçen sene Bayanlar Günü’nde, “Bu sabah sevdiğim ve beni de çok seven inanılmaz bayanları düşünerek geçirdim. Hayatımda daha da büyük yer kazanan, yuvadan yahut 7. Sınıftan beri sevdiğim bayanları düşündüm. Fakat bugünü bayan olmak üzere olan birine adamak istiyorum. Bu genç bayan bana gelecek ve dünyamız hakkında umut veriyor. Ve bu bayan beni bugün olduğum bayan yaptı” yazarak kızı ile FaceTime konuşmasının bir fotoğrafını paylaşmıştı.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu