Teknoloji

Apple çok yakında yeni bir HomePod modeli tanıtabilir

600x338apple cok yakinda yeni bir homepod tanitabilir

apple cok yakinda yeni bir homepod tanitabilir159457 0 Akıllı mesken eserlerine giriş yapmak isteyen Apple, geçtiğimiz yıllarda HomePod’u tanıtmıştı. HomePod, birçok açıdan kaliteli bir akıllı hoparlör olsa da firmanın makus fiyatlandırması, eserin satışlarını başarısız kıldı ve firma 2021 yılında HomePod’u iptal etmek zorunda kaldı. Bu süreçte Apple, uygun fiyatlı HomePod küçük ile başarılı olsa da firmanın hayranları, yepyeni HomePod’un geri dönmesini istiyordu. Görünüşe nazaran Apple, sonunda isteneni yapacak.

Orijinal HomePod geri mi dönüyor?

Apple’a yakın kaynakları ile bilinen Mark Gurman, firmanın çok yakında yeni bir ‘’büyük’’ HomePod modeli tanıtacağını belirtti. Gurman, bu modelin ihtilal niteliğinde olmayacağı lakin daha uygun bir fiyata, yenilenmiş dokunmatik denetimlere ve Apple Watch serisinde kullanılan S8 çipine sahip olacağını belirtti. 

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo da Apple’ın 2023 yılının birinci çeyreğinde yeni bir HomePod modeli tanıtacağını belirtmişti. Bahsi geçen modelin ne vakit tanıtılacağı bilinmiyor lakin muhtemelen birkaç ay içerisinde tanıtılmış olacak.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu