Spor

Antalyaspor Lideri: Wright’in bonservis bedeli 10 milyon euro

antalyaspor baskani wrightin bonservis bedeli 10 milyon euro 6aabe

Süper Lig’de birinci yarıyı 1 maç eksikle 18 puan ile 15. sırada bitiren Nuri Şahin’in grubu Antalyaspor’da kulübün lideri Aziz Çetin, transfer gündemiyle alakalı konuştu.

Başkan, ismi sık sık transfer dedikodularına karışan Haji Wright, Güray Vural, Fernando ve Bünyamin Balcı’nın geleceği hakkında Habertürk’e açıklamalarda bulundu.

“Puan olarak istediğimiz yerde değiliz”

Takımın durumunu pahalandıran Aziz Çetin, “Puan olarak istediğimiz yerde değiliz. Üst üste sakatlıklar yaşadık. İnşallah ikinci yarıda daha uygun yerde oluruz.” dedi.

“Belirlediğimiz bonservis bedeli 10 milyon euro”

Transferin beğenilen ismi Wright için konuşan Çetin, “Wright için yalnızca Fenerbahçe ya da Galatasaray değil, Avrupa’dan, Arabistan’dan ve Çin’den birçok ekibin ilgisi var. Bizim için en uygunu neyse ona nazaran karar vereceğiz. Belirlediğimiz bonservis bedeli 10 milyon euro.” ifadelerinde bulundu.

antalyaspor baskani wrightin bonservis bedeli 10 milyon euro 6aac5255

3 isim hakkında konuştu

Aziz Çetin, Galatasaray’ın gündemine gelen Güray Vural ve Beşiktaş tezleri ortaya atılan Fernando için ise “İkisi de bizim oyuncumuz” derken Bünyamin Balcı konusunda “Türkiye’den gelen bir teklif yok, yalnızca yurt dışından var.” diyerek kelamlarını noktaladı.

antalyaspor baskani wrightin bonservis bedeli 10 milyon euro 6ab07943
antalyaspor baskani wrightin bonservis bedeli 10 milyon euro 6ab0b528
antalyaspor baskani wrightin bonservis bedeli 10 milyon euro 6ab10248

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu