Teknoloji

Amiral gemisi katili Poco F5 seri üretime girdi: Duyuru yakın

600x338amiral gemisi katili poco f5 seri uretime girdi duyuru yakin

amiral gemisi katili poco f5 seri uretime girdi duyuru yakin159475 0

Güvenilir sızıntıları ile tanıdığımız Mukul Sharma, Xiaomi’nin Poco F5 5G‘nin seri üretimini birkaç Avrupa ve Asya ülkesinde birebir anda başlattığını açıkladı.

Kaynağa nazaran bu, akıllı telefonun önümüzdeki bir yahut iki ay içinde çeşitli pazarlarda piyasaya sürüleceğine dair kıymetli bir işaret. Bununla birlikte, Poco F5’in TUV Rheinland tarafından onaylandığını da kelamlarına ekledi.

amiral gemisi katili poco f5 seri uretime girdi duyuru yakin159475 1

Redmi K60’ı temel alabilir

Daha evvel akıllı telefon için Redmi K60‘ın yine isimlendirilmiş bir versiyonu olacağına dair bilgiler gelmişti. Şayet bu doğruysa aygıtın azamî 1.400 nit parlaklık ve 68.7 milyar renk takviyesine sahip 6.67 inçlik bir ekrana taşımasını bekleyebiliriz.

Tüm bunlara ek olarak akıllı telefon, Qualcomm’un üst seviye Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinin yanı sıra 67W süratli şarj dayanaklı 5.500 mAh pil ile gelebilir. Poco F5 için resmi ayrıntıların netleşmesi için biraz daha beklememiz gerekecek.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu